


Стартер Presto-PS з внутрішнім різьбленням 100 мм для шланга "LFT" 100 мм (LFX-1024)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
Стартер Presto-PS з внутрішнім різьбленням 100 мм для шланга "LFT" 100 мм (LFX-1024) застосовується для підключення шланга LFT за допомогою різьбового з'єднання. Його використання дозволяє швидко і надійно підключити шланги "LFT" діаметром 100 мм (4") до різьбового підключення з зовнішнім різьбленням діаметром 4" дюйма. Процес монтажу не займає багато часу та не потребує спеціальних навичок. Старт виготовлений з якісного ПВХ, довговічного, стійкого до дії ультрафіолету та водорозчинних добрив.
Переваги- Ребристі грані надійно тримають шланг;
- Виготовлений із первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Простота монтажу;
- Не підтікає, не вимагає додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу:
- Накрутити стартер різьбовою частиною на зовнішнє різьблення елемента, що приєднується;
- Обрізати рівно під 90" градусів ділянку шланга, який потрібно заглушити;
- Одягнути хомут або стяжку (не постачаються в комплекті) на край шланга;
- Одягнути край шланга на стартер;
- Затягнути затискний хомут чи стяжку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стартер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,035 кг кг |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Для шлангів діаметром | 100 мм |
| Діаметр різьблення | 111 мм (4&54) |
| Об `єм | 0,0001 м? |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м? |
| Паковання | 1 |
- Ціна: 295,39 ₴

