


Фільтр сітчастий для форсунок висувних дощувачів Presto-PS, в упаковці - 10 шт. (7891)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
Фільтр сітчастий для форсунок висувних дощувачів Presto-PS (7891)використовується як додаткова комплектація для форсунок 7737, 7709, 7738, 7710, 7739, 7780, 7781, 7782, 7783, 7784, 7785, 7786. На випадок необхідності заміни попереднього фільтра форсунок, або його відсутності. Запобігає засміченню самого механізму форсунки при використанні брудної, що містить механічні домішки води в системі підземного поливу.
Переваги
- Простий спосіб встановлення;
- Універсальність використання;
- Продовження терміну служби самої форсунки.
Спосіб встановлення
- Витягти підйомний шток висувного дощувача.
- Зафіксувати його відповідним спеціальним інструментом або рукою.
- Викрутити форсунку.
- Замінити фільтр, що вийшов з ладу, або встановити новий за відсутності.
- Вкрутити форсунку назад.
- Звільнити підйомний шток висувного дощувача.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,008 кг кг |
| Об `єм | 0,00004 м? |
| Об'ємна вага | 0,01 кг/м? |
| Робочий тиск | 2-5 bar |
| Тип | змінний фільтр |
| Паковання | 10 |
- Ціна: 36,69 ₴

