
Відцентровий насос Wisla CPM-158, 0.75 кВт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відцентровий насос Wisla CPM-158 потужністю 0.75 кВт - відмінне рішення для вашого будинку або дачного ділянки. Він підходить для поливу городу, саду або газону. Завдяки низькому рівню шуму, він не спричинить вам дискомфорту під час роботи. В якості джерела води можна використовувати як ємності з водою (цистерни, бочки тощо), так і озера, ставки та інші водоймища з чистою водою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wisla |
| Якість води | Чистий |
| Частота | 50 Гц |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подавання | 25 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1" |
| Додатково | Самовсмоктувальний |
| Клас захисту корпусу | IP44 |
| Комплектація | Насос |
| Потужність | 750 Вт |
| Призначення | Для свердловини |
| Напруга | 220 В |
| Положення встановлення | Горизонтально |
| Продуктивність | 80 л/хв |
| Спосіб установки | Поверхневий |
| Країна реєстрації виробника | Польща |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип насоса | Відцентровий |
- Ціна: 2 470 ₴

