

Кухонна мийка UKINOX FA*577,447 GT 6K( Satin) Туреччина
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класична кругла мийка з рельєфним крилом.
Для тумби від 29 див.
| Довжина | 577 мм |
| Ширина | 447 мм |
| Висота | 170 мм |
| Матеріал мийки | нержавіюча сталь |
| товщина сталі, мм | 0,6 |
| Поверхню сталевої мийки | матова |
| Комплектація | сифон кріплення стрічка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukinox |
| Країна виробник | Туреччина |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Кругла |
- Ціна: 1 872 ₴

