Бесшумный






Вентилятор Вентс 100 Квайтлайн Дуо (двошвидкісний, канальний)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Застосування
- Інноваційні вентилятори, для витяжної або припливної вентиляції в стильному дизайні з новим рівнем комфорту.
- Постійна або періодична вентиляція санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщень.
- Максимальний витрата повітря в поєднанні з низьким рівнем шуму гарантує ідеальний мікроклімат.
- Витяжна або припливна вентиляція в залежності від варіанта установки вентилятора в системі.
- Для використання з системою пластикових (гнучких) каналів.
- Переміщення малої і середньої величини потоку повітря на невеликі відстані при малому опорі вентиляційної системи.
- Для монтажу з повітроводами Ø 100 мм
- Може комплектуватися клапаном ДО 100
Різновиди
| Квайтлайн 100 | 100 м3/год |
| Квайтлайн 100 Дуо | 75 - 100 м3/год, двошвидкісний |
| Квайтлайн 100 12В | 100 м3/год, Напруга - 12В |
| Квайтлайн 100 Т | 100 м3/год, Таймер |
| Квайтлайн 100 Дуо Т | 75 - 100 м3/год, Таймер, дві швидкості |
| Квайтлайн 125 | 197 м3/год |
| Квайтлайн 125 Дуо | 145 - 197 м3/год двошвидкісний |
| Квайтлайн 125 12В | 197 м3/год, Напруга - 12В |
| Квайтлайн 125 Т | 197 м3/год, Таймер |
| Квайтлайн 125 Дуо Т | 145 - 197 м3/год, Таймер, дві швидкості |
| Квайтлайн 150 | 335 м3/год |
| Квайтлайн 150 Дуо | 250 - 335 м3/год, двошвидкісний |
| Квайтлайн 150 Т | 335 м3/год, Таймер |
| Квайтлайн 150 Дуо Т | 250 - 335 м3/год, Таймер, дві швидкості |
| Квайтлайн 150 Екстра | 285 - 375 м3/год, дві швидкості, підвищена продуктивність |
Технічні характеристики:
- Напруга при 50 Гц ― 220 ― 240 В;
- Потужність ― 4,5 - 7,5 Вт;
- Споживаний струм ― 0,049 А;
- Швидкість обертання ― 1650 - 2300 об/хв;
- Продуктивність ― 75 - 100 куб. м/год;
- Тиск ― 29 - 57 Па;
- Рівень шуму ― 22 - 25 дБ (А): 3м.;
- Матеріал корпусу ― ABS пластик;
- Діаметр вихідного патрубка ― 100 мм.;
Конструкція
- Корпус і крильчатка виконані з високоякісного і міцного пластика.
- Вихідний патрубок вентилятора оснащений спеціальними випрямлячами потоку повітря, які знижують турбулентність, збільшують натиск повітря і сприяють зниженню рівня шуму.
- Конструкція крильчатки дозволяє підвищити ефективність вентилятора і забезпечити низький рівень шуму.
- Ступінь захисту IP X4.
Мотор
- Надійний мотор на шарикопідшипниках з мінімальним енергоспоживанням від 4,5 Вт.
- Моделі серії ВЕНТС Квайтлайн обладнані однофазним двигуном у односкоростном або двухскоростном виконанні (серія Квайтлайн Дуо і Квайтлайн Екстра).
- Двигатели оборудованы защитой от перегрева для предотвращения перегрузки двигателя.
- Двигатель установлен на резиновых виброгасящих вставках для поглощения вибраций двигателя и обеспечения бесшумной работы вентилятора (кроме ВЕНТС Квайтлайн 150 Б).
- Режимы работы вентилятора с таймером
- Режим 1
- По умолчанию вентилятор выключен. При срабатывании выключателя вентилятор начинает работать на первой скорости.
- Режим 2
- По умолчанию вентилятор выключен. При срабатывании выключателя вентилятор начинает работать на второй скорости.
- Режим 3 (двухскоростной режим)
- По умолчанию вентилятор постоянно работает на первой скорости. При срабатывании выключателя вентилятор переключается на вторую скорость.
- Режим 4 (автоматический интервальный режим)
- По умолчанию вентилятор постоянно работает на первой скорости. Вентилятор переключается на вторую скорость через установленный период времени (настраивается от 1 до 15 часов) и работает до 30 минут с максимальной производительностью. После этого вентилятор возвращается к обычному режиму работы на первой скорости.
- Режим 1
Управление
- Ручное:
- Вентилятор управляется при помощи комнатного выключателя освещения. Выключатель в комплект поставки не входит.
- Регулировка скорости может осуществляться с помощью тиристорного регулятора РС-1-300 или РО-3 (для моделей, не оборудованных таймером). Регулировка скорости для моделей вентиляторов ВЕНТС Квайтлайн 100 Дуо, ВЕНТС Квайтлайн 125 Дуо, ВЕНТС Квайтлайн 150 Дуо, ВЕНТС Квайтлайн 150 Экстра также может осуществляться с помощью переключателя скоростей П2-1-300
- Автоматическое:
- При помощи электронного блока управления БУ-1-60 . Блок управления поставляется отдельно.
- За допомогою таймера Т (вбудований таймер затримки вимкнення забезпечує роботу вентилятора від 2 до 30 хвилин після вимкнення вентилятора).
Особливості монтажу
- Вентилятор встановлюється канал відповідного перерізу. При монтажі з гнучкими повітроводами кріпиться за допомогою хомутів.
- Монтажний кронштейн забезпечує установку вентилятора на горизонтальну або вертикальну плоску поверхню (моделі Квайтлайн-до).
- Послідовна установка двох вентиляторів забезпечує збільшення робочого тиску.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 7.5 Вт |
| Витрата повітря | 100 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Вживані |
| Спосіб установки | Канальний |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант установки | Настінний |
| Діаметр каналу | 100 |
| Додаткові функції | Безшумний, Зворотний клапан |
| Клапан зворотного ходу | Да |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Регулювання швидкості | Немає |
| Таймер | Так |
| Тип вентилятора | Канальний |
| Тип управління | Механічне |
- Ціна: 1 970 ₴

