

Унітаз підвісний Newarc Modern 3823 з кришкою
Турецька компанія Newarc пропонує новий погляд на якісне оформлення Вашої ванної кімнати. На двох заводах з 1971 року створюються функціональні змішувачі та довговічний санфаянс. Компанія Newarc розташована в місті Стамбул. Сучасна інженерія цехів виробництва, нові технології і високоякісні матеріали - основа функціональності змішувачів і високої зносостійкості кераміки. Продукція Newarc привертає увагу актуальним зовнішнім виглядом. Дизайнери компанії створюють унікальні композиції для різних стилів оформлення ванного приміщення. Високий рівень якості підтверджує наявність всіх видів сертифікатів ISO, а також Сертифікатів Турецького Інституту Стандартів. В цьому році компанія Newarc отримала Сертифікат Подвійної Зірки Турецького Інституту Стандартів. У 2016 році на заводах компанії вироблено близько 1 млн. змішувачів і понад 500 тис. виробів з кераміки. Змішувачі і санфаянс Newarc продаються в більш ніж 30 країнах світу. Особливою популярністю цей бренд користується в Європі, Африці і Країнах MENA. Виробник упевнений в якості своєї продукції, тому надає гарантійне обслуговування: 5 років на змішувачі та 10 років на санфаянс. Якщо Ви звикли до високих стандартів якості сантехніки, і створюєте унікальну концепцію оформлення свого будинку або офісу, замовляйте сучасне обладнання Newarc.
Комплектація:
- Унітаз NEWARC MODERN;
- Кришка для унітазу NEWARC MODERN;
Характеристики:
- Виробник - Newarc
- Країна виробництва - Туреччина
- Монтаж - підвісний
- Колір - білий
- Матеріал унітазу - кераміка
- Матеріал кришки - пластик
- Випуск - горизонтальний
- Ширина - 355 мм
- Довжина - 540 мм.
- Висота - 400 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Newarc |
| Країна виробник | Туреччина |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Конструкція чаші | Воронкоподібна |
| Матеріал унітазу | Санфаянс |
| Організація змиваючого потоку | Душовий |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Форма чаші | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Діаметр отвори подачі води | 55 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Зовнішній діаметр випускного отвору | 102 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Унітаз | Так |
- Ціна: 5 516 ₴

