

Побутовий віконний вентилятор Домовент 200 ОК
Вентиляторы 200 ОК применяются для постоянной или периодической вытяжной вентиляции помещений. Корпус и крыльчатка производятся из высококачественного АБС пластика, стойкого к ультрафиолету. Двигатель с низким энергопотреблением. Двигатель может работать непрерывно, оборудован защитой от перегрева и не требует обслуживания. Управление с помощью шнуркового выключателя. Монтаж в оконное отверстие диаметром 200 мм.
Технические характеристики:
- Напряжение при 50 Гц ― 220 ― 240 В;
- Мощность ― 21 Вт;
- Производительность ― 330 куб.м./час;
- Уровень шума ― 35 дБ (А): 3м.;
- Материал корпуса ― ABS пластик;
- Діаметр вихідного патрубка ― 200 мм.;
- Гарантія від виробника 24 міс.;
Для того щоб досягти максимального ефекту, нижче наведена таблиця кратностей повітрообміну за допомогою якої Ви можете підібрати потрібний Вам вентилятор. Потрібна продуктивність вентилятора обчислюється наступним чином : Об'єм вентильованого приміщення (V) множиться на коефіцієнт повітрообміну відповідно до типу приміщення (До). L = V * K.
| Житлова кімната | 3 куб/м на 1 кв/м |
| Кухня | 6-8 |
| Ванна кімната | 7-9 |
| Душова | 7-9 |
| Туалет | 8-10 |
| Пральня | 7 |
| Гардеробна кімната | 1,5 |
| Комора | 1 |
| Гараж | 4-8 |
| Погріб | 4-6 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 21 Вт |
| Витрата повітря | 330 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Розмір патрубка | 100 мм |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант установки | Настінний |
| Діаметр каналу | 100 |
| Діаметр лопатей | 100 мм |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Регулювання швидкості | Немає |
| Тип вентилятора | Канальний |
| Тип управління | Механічне |
- Ціна: 1 479 ₴

