Продавець FITING.com.ua розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1162 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:30 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (67) 888-06-33
+380 (66) 680-08-32
вул. Смілянська 159, корп. 3, маг. 23; 18000, Черкаси, Україна
FITING.com.ua
Залишити відгук

Монтаж і установка припливно-витяжних установок

Монтаж і установка припливно-витяжних установок

    Припливно-витяжні установки монтуються у верхній частині стіни, що межує з вулицею. Для цього необхідно зробити наскрізний отвір на вулицю відповідного діаметра залежно від моделі:

    В отвір у стіні на монтажну піну або інший ущільнювач встановлюється робочий модуль.Таким чином, весь робочий модуль знаходиться в товщині стіни, а помітними залишаються лише вентиляційні решітки: одна всередині приміщення, інша-на фасаді. Робиться наскрізний отвір під нахилом 3-5 градусів у бік вулиці. Для забезпечення нормальної роботи системи вентиляції необхідно, щоб її повітрозабірний патрубок (з боку вулиці) виступав від стіни не менше, ніж на 5мм.

    Довжина робочого модуля виготовляється у відповідності з товщиною стіни, де планується монтаж.

 

    Чому рекуператора PRANA достатньо одного на приміщення, а реверсних установок потрібно обов'язково дві?

    Рекуператор Prana на відміну від реверсних провітрювачів забезпечує одночасний приплив і витяжку, при цьому повітряні потоки в системі вентиляції не перемішуються. У цьому полягає одна з головних відмінних особливостей вентиляційної системи Prana від реверсних провітрювачів. Адже реверсні провітрювачі працюють поперемінно на приплив і витяжку. Тому для правильної їх роботи необхідно ставити дві таких асинхронних установки.

 

    Розглянемо деякі окремі аспекти роботи реверсних установок і рекуператора PRANA.

    Завдяки такому пропорційного розподілу повітряних потоків припливу і витяжки вдається запобігти небажане і небезпечне явище зворотної тяги. Невинне її прояв — розповзання запахів з кухні і санвузла по всій квартирі або будинку. Але вже реальну життєву загрозу несуть продукти згорання, які не виводяться витяжними каналами, а просочуються в житлові приміщення. Отруєння чадним газом — головна загроза незбалансованої системи вентиляції.

    Саме з цієї причини реверсні провітрювачі слід встановлювати попарно. У той час, коли одна установка працює на витяжку, друга її компенсує припливом. Ігнорування цієї рекомендації розробників і виробників може призвести до незворотних наслідків. Перші реверсні установки інвертери, розроблені німецькими інженерами навіть продавалися тільки в парному комплекті. Тоді як рекуператор Прана розрахований на одиночну повноцінну роботу в одному приміщенні.


    У питанні ККД також слід розглянути кардинальні відмінності. Оскільки рекуператор PRANA постійно й одночасно обслуговує два різноспрямованих повітряних потоку, то і ККД у вибране режимі продуктивності рекуператор PRANA демонструє стабільно високий.

    А ККД для реверсних установок виробники вказують у піковій точці роботи теплообмінника. З кожною наступною секундою після пікового моменту теплообмінник, а отже і при точний повітря стає холодніше.

 

    Монтаж промислової серії (PRANA 250, PRANA 340А, PRANA 340S)

    Вентиляційні модулі промислової серії, призначені для вільного розміщення в середині приміщення (Прана-250 або Прана-340S), кріпляться до несучої поверхні за допомогою хомутів або кронштейнів. До вентиляційної системи під'єднують повітроводи витяжки та припливу в залежності від проекту системи вентиляції.

    Якщо робочий модуль промислової моделі (PRANA-340А або PRANA-340S) призначений для монтажу в стіні, то у верхній частині стіни, що межує з вулицею необхідно зробити наскрізний отвір відповідного діаметру з нахилом 3-5 градуси в бік вулиці.

 

    Робочий модуль встановлюється в отвір на монтажну піну або інший ущільнювач. Для забезпечення нормальної роботи системи вентиляції необхідно, щоб її вихідний патрубок (на вулиці) виступав за кордон стіни на таку відстань, щоб забезпечити вільний приплив/витяжку через вентиляційний канал, розміщений на корпусі вентиляційної системи. Під замовлення систему можна укомплектувати виходами під розведення припливних та/або витяжних вентиляційних каналів всередині приміщення.

 

    Підключення до електричної мережі

    Підключається система вентиляції до стаціонарної мережі з перемінним струмом напругою 220Вт та частотою 50Гц. Споживає В максимальному режимі 32-310Вт*год, залежно від моделі.

    Управління роботою системи вентиляції здійснюється за допомогою дистанційного пульта управління або реостатного вимикача, які змінюють режими роботи вбудованих в корпус вентиляційної системи вентиляторів (включають, вимикають, регулюють).

ВНИМАНИЕ! Вентиляционная система подключается к электрической сети только профессиональным электриком, согласно действующим нормативным документам.

    Для подключения системы вентиляции (бытовой и полупромышленной серий), необходимо:

  1. Подключить контактные клеммы 1, 2(рис.) к электрической сети с помощью двухжильного кабеля питания с сечением не менее 0,75 мм2;. Если в комплектацию входит реостатный выключатель, то он подключается к сети питания последовательно.
  2. Подать питание на вентиляторы.
  3. Провести визуальный контроль за выполнением режимов работы вентиляторов системы.

Требования безопасности:

  1. Защита от поражения электрическим током определяется типом защиты, применяется к приборам класса II по ГОСТ 3135.0 - 95.
  2. Вид климатического исполнения вентиляторов УХЛ 4.2 по ГОСТ 15150 - 69.
  3. Степень защиты от доступа к опасным частям и проникновения воды: IP24.


ВНИМАНИЕ! Все монтажные и электрические работы по подключению системы вентиляции (обслуживание) проводятся только после отключения изделия от электрической сети.

УВАГА! Забороняється експлуатація системи вентиляції при загрозі попадання або попадання в проточну частину корпусу сторонніх предметів, які можуть заклинити або пошкодити лопаті робочого колеса кожного з вентиляторів.

УВАГА! Системи вентиляції не можуть експлуатуватися в приміщеннях, де повітря містить агресивні речовини і не відповідає робочому температурному режиму.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner