Продавець FITING.com.ua розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1162 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:30 найближчого робочого дня (завтра, 12.09).

+380 (67) 888-06-33
+380 (66) 680-08-32
вул. Смілянська 159, корп. 3, маг. 23; 18000, Черкаси, Україна
FITING.com.ua
Залишити відгук

Хочете дихати свіжим повітрям у себе вдома?

Хочете дихати свіжим повітрям у себе вдома?

В наше повсякденне життя вже остаточно і безповоротно увійшли металопластикові вікна завдяки хорошим тепло - і звукоізоляційними характеристиками. І зараз важко уявити собі новий будинок без них. Але у цього типу вікон також є і недоліки. Справа в тому, що при встановленні металопластикових вікон порушується звичний нам природний повітрообмін приміщення, з-за цього можуть сиріти стіни і потіти вікна.

 

Металопластикові вікна, з одного боку утеплюють Ваші приміщення, з іншого – перетворюють їх в «термос». І ці зміни позначаються на якості повітря всередині приміщення: він стає більш теплим і вологим. Герметичні вікна запобігають природний повітрообмін із зовнішнім середовищем, тому приміщення треба регулярно провітрювати. І для власників нових вікон це повинно увійти у звичку. Якщо у вашому будинку чи квартирі відсутня механічна вентиляція або регулярне провітрювання, то в повітрі збільшується кількість токсинів, шкідливих речовин і, як наслідок, виникають серйозні проблеми, пов'язані зі здоров'ям господарів. І в першу чергу ця проблема стосується алергіків.

Вологе повітря і сирі стіни – це велика проблема багатьох будівель, і ця проблема стосується як вже збудованого житла, так і нових будинків. Давайте розберемося, чому це відбувається?

У старих будинках висока вологість в кімнатах може пояснюватися дефектами конструкції будинку – дахом або перекриттями, а ось мокра стіна в новій квартирі зазвичай є навпаки наслідком цілковитої герметизації приміщень. І якщо зрозуміти, звідки береться волога в приміщеннях з дахом, ми можемо, то з новими будинками необхідно детально розібратися. Ви будете здивовані, але ми з Вами теж є джерелами вологи крім інших загальновідомих (приготування їжі, прибирання, мийка і всі інші процеси, пов'язані з водою...) І якщо приміщення, в якому ми перебуваємо, не вентилюється, то волозі нікуди діватися, вона залишається в приміщенні і накопичується.

У вологих приміщеннях може розвиватися цвіль. Вона з'являється лише в тих приміщеннях, в яких обмежений або відсутній повітрообмін. Насіння грибків і спори мікроорганізмів часто містяться в повітрі приміщень, для їх розмноження необхідна лише відповідна середовище: вода (конденсат) і такі матеріали, як шпалери, фарби для стін і інші органічні матеріали. Цвіль відмінно росте в затемнених місцях, наприклад, за меблями або кутах приміщень. Але ми повинні розуміти, що якщо в приміщенні в одному місці утворилася цвіль, значить, все повітря в приміщенні НЕБЕЗПЕЧНИЙ для життя і він може призвести до серйозних захворювань дихальних шляхів.

Як же можна з нею боротися? На превеликий жаль, механічне видалення цвілі – це лише вершина айсберга, набагато важливіше видалити причину її виникнення. Навіть застосування сучасних осушувачів повітря не допомагає повністю вирішити проблему, крім того, тривалість їх використання обмежена. Як ми з Вами вже визначили, основною причиною виникнення плісняви є обмежений повітрообмін і підвищена вологість приміщення.

Що є причиною випадання конденсату? Якщо не заглиблюватися в закони фізики, то цей процес виглядає наступним чином: якщо ми візьмемо «холодний» предмет і помістимо його в приміщення з температурою +20С, то через деякий час предмет почне покриватися вологою – це і буде конденсат. А ось його кількість залежить від вологості повітря. Чим вище вологість, тим більше конденсату (крапель води) і накопичуватися він буде в найхолодніших ділянках Вашого будинку – вікнах, стінах, кутах.

Єдино правильним способом видалення вологи з приміщення є провітрювання або механічна вентиляція.

Як правильно здійснювати вентиляцію будинку або квартири?

Вентиляція може бути виконана через кватирку або щілину відкидного вікна. При цьому способі провітрювання приміщення відбувається повільно і воно не підходить для наших суворих зим. Є ще більш сміливий варіант ― вентиляція квартири або приватного будинку шляхом повного відкривання вікна на незначний проміжок часу. Дозволяє швидко замінити повітря в приміщенні, але разом зі старим повітрям у вікно летять Ваші заощадження і збільшуються витрати на опалення.

Якщо Ваша квартира або будинок знаходяться вздовж галасливої автотраси або повітря за вікном є запиленим, то провітрювати приміщення через вікна не вірно, Вам необхідна механічна вентиляція з системою фільтрації. Як ми вже говорили, при встановленні нових вікон ми зводимо повітрообмін до нуля, з одного боку вікна ми одержуємо небажаний холод, з іншого надмірну вологість. Чи можемо ми їх взаємно замінити? Так, для цього нам необхідний рекуператор з системою очищення і вбудованим теплообмінником, в якому буде відбуватися обмін тепла між холодним зовнішнім повітрям і теплим внутрішнім, і ефективне видалення вологи з приміщення. Крім того в рекуператор відмінно працює в умовах суворого Українського клімату до-25С (без електродогрева), в ньому встановлені фільтри, що забезпечують захист від пилу, пуху та інших частинок. Для видалення неприємних запахів можлива додаткова установка вугільних фільтрів. Встановивши рекуператор у Вашій спальні, Ви отримаєте чисте і свіже повітря, а значить, і здоровий сон. Рекуператор дозволений для установки в дитячих кімнатах і спальнях. Завдяки спеціальній шумопоглинаючою конструкції він захищає від зовнішнього шуму, а нові вентилятори мають дуже низький рівень власного шуму (від 22 до 38 дБ на відстані 1-го метра).

До речі наші колеги з Німеччини вважають, що для видалення вологи з приміщення необхідний повітрообмін мінімум 0,2 крата в годину. Тобто в спальні площею 20 м2 і висотою до 3-х метрів (об'єм приміщення 60 м3 – 1 крат) мінімально необхідний обсяг повітря, що видаляється, повинен становити не менше 12 м3/ч теплого і вологого повітря, а замість нього в приміщення необхідно подати 12 м3/ч холодного і сухого згідно норм DIN 1946-6. Наша практика показує, що для спальної площею до 20 м2 вистачає повітрообміну рівного 20 м3/год,

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner